10-11 MAJA

Zostań jednym z nas!

Previous slide
Next slide

Formularz zgłoszeniowy na Wolontariusza Rzeszowskich Juwenaliów 2024

Rzeszowskie Juwenalia są największym świętem studentów w Rzeszowie, ale to właśnie dzięki studentom festiwal ten może się odbyć. 

Corocznie przy organizacji zaangażowanych jest ponad stu wolontariuszy, w ramach różnych obszarów roboczych. Funkcjonują sekcje takie jak m.in. Sekcja Zabezpieczenia Technicznego, Biuro Rzeszowskich Juwenaliów, Sekcja Informacyjna czy Sekcja Juwenaliowej Pobudki.
Uczestnictwo w wolontariacie w trakcie Rzeszowskich Juwenaliów to świetny sposób na zdobycie nowych umiejętności, poznanie organizacji wydarzeń „od zaplecza”, nawiązanie nowych przyjaźni i zaangażowanie w dalszą działalność organizacji studenckich. Ogrom zaangażowania wkładany w wolontariat nagrodzony jest jedynymi w swoim rodzaju wspomnieniami oraz ogromem satysfakcji, ponadto dla wolontariuszy zawsze odbywa się integracja lub wyjazd jako nagroda za poświęcony czas.
W tym roku przy Rzeszowskich Juwenaliach zaangażowanych będzie 9 sekcji zadaniowych, dbających o: bezpieczeństwo uczestników, odpowiednie działania promocyjne, Pobudkę Juwenaliową, obsługę artystów i strefy VIP czy pomoc przy nagłośnieniu Sceny Głównej.
 

.