10-11 MAJA

Markowe buty i odzież taniej na Juwenalia! Buty Jana wracają na studia!

Markowe buty i odzież taniej na Juwenalia! Buty Jana wracają na studia!

Kolejny już raz firma Buty Jana wspiera Rzeszowskie Juwenalia! A co najważniejsze, jak zawsze mamy z tej okazji prezenty dla naszych studentów! Do kilku osób podczas koncertowego szaleństwa uśmiechnie się los, ponieważ do zgarnięcia są vouchery na zakupy na naszej stornie. A jako nagrodę pocieszenia uruchomimy też na czas imprez kod rabatowy dla wszystkich, tylko bacznie słuchajcie ogłoszeń konferansjerów – promocja będzie obowiązywać tylko podczas Juwenaliów! Sprawdźcie szczegóły jeszcze przed muzyczny szaleństwem.

Kupuj markową odzież i buty taniej z akacjami rabatowymi od firmy Buty Jana!

Cieszymy się, że już tyle lat możemy wspierać naszych rzeszowskich studentów podczas ich święta. Ale przechodząc do konkretów – jak zdobyć nagrody od BJ?

Trzeba pilnie słuchać wspaniałych konferansjerów podczas koncertów 😊 Przy takiej oprawie muzycznej może to nie być łatwe, ale to właśnie między kolejnymi występami będą rozdawane vouchery, które pozwolą Wam wybrać produkty z naszego sklepu za free! Słuchaj uważnie informacji o Butach Jana, a z pewnością to właśnie ty staniesz się tym szczęśliwym wybrańcem, który zgarnie voucher.

A dla pozostałych, mamy tez oczywiście nagrodę pocieszenia, czyli kod promocyjny na cały asortyment naszego sklepu. Każdy będzie mógł z niego skorzystać o ile będzie wystarczająco szybki. Kod będzie obowiązywał tylko podczas Juwenaliów i o 1 dzień dłużej – na dojście do siebie 😊 Dzięki temu obniżysz wartość swojego koszyka o 10%, o ile wybierzesz produkty za minimum 249 zł.

Treść kody rabatowego zostanie podany podczas koncertów, także koniecznie musisz tam być!

Jak odebrać nagrody i jak skorzystać z kodu promocyjnego Buty Jana?

Teraz czas na najciekawszą informację, czyli jak odebrać nagrody i wykorzystać kod? Zarówno vouchery, jak i kod można wykorzystać na naszym sklepie internetowym butyjana.pl

Nie jesteś pewny czy produkt będzie Ci odpowiadał? Nic nie szkodzi, możesz go zobaczyć przed zakupem. Pamiętaj, ze możesz sprawdzić wybrane rzeczy na żywo w naszych sklepach stacjonarnych w Rzeszowie:

Buty Jana CH Millenium Hall

Buty Jana CH Respan

Niektóre produkty będziecie mogli zobaczyć też już podczas koncertów, ponieważ ubraliśmy Waszych wspaniałych konferansjerów 😉

Firma Buty Jana – dlaczego warto?

Nasze sklepu już od 20 lat oferują markowe produkty w korzystnych cenach. Zawsze oferujemy najwyższą jakość asortymentu. Jesteśmy idealnym miejscem dla zapalonych biegaczy i fanów najnowszych trendów. Wszystko co musisz wiedzieć o naszych sklepach z pewnością znajdziesz na naszym blogu.

Udostępnij wpis

Podobne wpisy

Newsy

Powiedz „TAK” z Jubiler Jaracz

Powiedz „TAK” z Jubiler Jaracz!Chciałbyś zaręczyć się na scenie największego festiwalu kultury studenckiej na Podkarpaciu?Napisz do nas wiadomość prywatną Jeśli zdecydujesz się zaręczyć na scenie