12-13 MAJA

Gdzie mogę znaleźć informacje o Rzeszowskich
Juwenaliach 2023?

Wszystkie informacje znajdziesz na: www.rzeszowskiejuwenalia.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na:

     Facebook / rzeszowskiejuwenalia

     Instagram / rzeszowskiejuwenalia

Kiedy i gdzie odbędą się Rzeszowskie Juwenalia 2023?

Rzeszowskie Juwenalia 2023 odbędą się w dniach 12-13 maja 2023 na terenie Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

O której zaczynają się impreza?

 

Dokładny harmonogram otwarcia kas biletowych, bramek, startu koncertów oraz lineup czasowy zostanie opublikowany przed imprezą w mediach społecznościowych.

 

Kto może wziąć udział w imprezie?

W Imprezie mogą wziąć wszyscy chętni. Należy pamiętać, iż: osoby nieletnie, posiadające legitymacje szkolną w wieku 16-18 lat mogą wejść z biletem ulgowym na teren imprezy z opiekunem pełnoletnim (niekoniecznie prawnym) po złożeniu przez niego oświadczenia przy pierwszym wejściu.

Osoby nieletnie, posiadające legitymacje szkolną w wieku 12-16 lat mogą wejść z biletem ulgowym na teren imprezy z opiekunem prawnym po złożeniu przez niego oświadczenia przy pierwszym wejściu.

Dzieci poniżej 12 roku życia wchodzą za darmo na teren imprezy z opiekunem prawnym po złożeniu przez niego oświadczenia przy pierwszym wejściu.

Do jakiego wieku moje dziecko może wejść bezpłatnie?

Dzieci poniżej 12 roku życia wchodzą za darmo na teren imprezy z opiekunem prawnym po złożeniu przez niego oświadczenia przy pierwszym wejściu  pod warunkiem, że opiekun zakupił bilet jednorazowy lub karnet.

Gdzie mogę znaleźć upoważnienie dla osób poniżej 18 roku życia?

Wzór oświadczenia opiekuna:

– zostanie opublikowany przed imprezą na stronie rzeszowskiejuwenalia.pl;

– rozesłany mailem do osób, które kupiły bilet internetowo;

– możliwy do pobrania w kasie biletowej.

Czy wstęp na Rzeszowskie Juwenalia 2023 jest płatny?

.

Wstęp na imprezę jest płatny. Karnety i bilety można zakupić na stronie internetowej: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup oraz w kontenerach kasowych podczas trwania imprezy.