12-13 MAJA

Kto jest uprawniony do zakupu karnetu ulgowego/biletu jednorazowego wstępu ulgowego?

Bilety ulgowe przysługują studentom i uczniom szkół podstawowych/średnich/policealnych* z ważną legitymacją studencką bądź szkolną, a także doktorantom i pracownikom Politechniki Rzeszowskiej. Ważność legitymacji będzie weryfikowana przy wejściu.

 

*w przypadku szkół policealnych – uczniom do 26 roku życia

Czym jest bilet jednorazowego wstępu i ile kosztuje?

Bilet na pojedynczy dzień uprawnia do jednorazowego wstępu na teren Imprezy. Po jej opuszczeniu należy ponownie zakupić bilet.

Kupiłem bilet jednorazowy online. Czy muszę stać w kolejce do kasy?

Osoby, które kupiły bilet online kierują się bezpośrednio do bramek wejściowych. Prosimy o przygotowanie zakupionego biletu (w formie papierowej lub otwartej na telefonie). Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na bramkę wejściową z opiekunem oraz wypełnionym przez niego oświadczeniem. Oświadczenie zostanie opublikowane na stronie www.rzeszowskiejuwenlia.pl oraz przesłane mailem do, osób które kupiły karnety oraz bilety online. Oświadczenia będą również dostępne w kontenerze kasowym (pobranie oświadczenia z kontenera kasowego może wiązać się ze staniem w kolejce).

UWAGA! Zachęcamy do pobrania biletu na telefon komórkowy przed przyjściem na wydarzenie. Na terenie imprezy mogą występować niezależne od organizatora problemy z działaniem sieci komórkowej.

Czy podczas wydarzenia można zakupić bilet online, aby nie stać w kolejce do kasy?

W trakcie wydarzenia istnieje możliwość zakupu biletu jednorazowego wejścia w formie online, tym samym uniknięcia stania w kolejce do kasy

Czym jest karnet i ile kosztuje?

Karnet jest biletem w formie opaski na rękę, który upoważnia do swobodnego poruszania się po całym terenie wydarzenia przez dwa dni koncertowe. Podczas wydarzenia można wchodzić i wychodzić z terenu imprezy


Cena karnetu wynosi:
ulgowy – 55 zł ; normalny – 99 zł

 

Sprzedaż karnetów zostaje zakończona w dniu 30.04.2023 r.

 

Zakupiony karnet w formie kodu QR podlega wymianie na opaskę na rękę w dniach 9-13.05.2023 r. Szczegółowy harmonogram wymiany zostanie opublikowany przez organizatora oraz przesłany na adres zakupu karnetu.

Kupiłem karnet online. Co mam dalej zrobić?

Karnet w formie kodu QR należy wymienić na opaskę w dniach 9-13.05.2023 r. Na terenie Miasteczka Politechniki Rzeszowskiej (Szczegółowy harmonogram wymiany zostanie opublikowany przez organizatora oraz przesłany na adres zakupu karnetu).

Zachęcamy do wcześniejszej wymiany karnetu na opaskę i nie odkładanie tego na ostatnią chwilę

Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem, który złoży oświadczenie opiekuna osoby nieletniej przed założeniem opaski. Zachęcamy do przyjścia z wypełnionym oświadczeniem aby zaoszczędzić czas. Oświadczenie zostanie opublikowane na stronie www.rzeszowskiejuwenlia.pl oraz przesłane mailem do, osób które kupiły karnety oraz bilety online. Oświadczenia będą również dostępne w kontenerze kasowym.

UWAGA! Każda osoba, która zakupiła karnet musi pojawić się osobiście. Podczas wymiany kodu QR na opaskę zostanie zweryfikowany wiek oraz założona opaska w sposób uniemożliwiający jej zdjęcie.

Czy opaska nie będzie przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu? Czy mogę kąpać się w opasce?

Opaska nie przeszkadza w życiu codziennym. Nie ma przeciwwskazań do zamoczenia opaski, kąpania się w niej.

Co w przypadku przerwania opaski? Czy mogę wymienić opaskę?

W gestii uczestnika imprezy jest dbanie opaski oraz jej nieprzerwanie. Opaski przerwane lub wskazujące na próby ingerencji nie będą wymieniane.

Skąd mogę wziąć oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej?

Zachęcamy do przyjścia z wypełnionym oświadczeniem aby zaoszczędzić czas. Oświadczenie zostanie opublikowane na stronie www.rzeszowskiejuwenlia.pl oraz przesłane mailem do, osób które kupiły karnety oraz bilety online.

Oświadczenia opiekuna osoby niepełnoletniej będą również dostępne w kontenerach kasowych (pobranie oświadczenia może wiązać się ze staniem w kolejce dlatego zachęcamy do przyjścia z wypełnionym oświadczeniem)

Gdzie mogę kupić bilet/karnet na Rzeszowskie Juwenalia 2023?

.

Bilety jednorazowego wstępu oraz karnety można zakupić na stronie www: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup.

Bilety jednorazowego wstępu można będzie również zakupić w kontenerach kasowych w trakcie trwania imprezy.

Czy mogę kupić bilet/karnet na jeden dzień koncertowy?

Karnet obowiązuje na dwa dni koncertowe.

 

Istnieje możliwość zakupu biletu na jeden dzień koncertowy. W sprzedaży są bilety na konkretny dzień koncertowy. Bilet na 12 maja 2023 nie obowiązuje w dniu 13 maja 2023 i na odwrót. Nie ma możliwości wymiany biletu na inny dzień.

 

Czy mogę wymienić kod QR na opaskę podczas imprezy?

Wymiana kodu QR na opaskę będzie możliwa w tygodniu poprzedzającym Rzeszowskie Juwenalia 2023 oraz w trakcie trwania imprezy. Zachęcamy do wymiany kodu QR na opaskę przed imprezą aby zaoszczędzić czas stania w kolejkach w trakcie dni koncertowych.

Co jest potrzebne do odbioru opaski?

W celu zamiany zakupionego online karnetu na opaskę należy mieć ze sobą potwierdzenie zakupu w formie kodu QR, które każdy z kupujących otrzyma na adres e-mail podany podczas zakupu. Należy również posiadać dokument potwierdzający wiek.

Mam założoną opaskę na ręku. Gdzie mam się kierować?

Jeśli wymieniłeś już kod QR na opaskę kierujesz się bezpośrednio do bramek wejściowych.

Czy bilety/karnety są imienne?

Zarówno bilety jednorazowe, jak i karnety nie są imienne. Należy pamiętać, że każdy karnet musi zostać odebrany osobiście.


1 osoba = odebranie 1 opaski karnetowej, która zostanie nałożona na rękę

Nie mogę być na Juwenaliach. Czy mogę dokonać zwrotu biletu/karnetu?

Organizator nie przewiduje możliwości zwrotu biletu lub karnetu.

UWAGA! Zachęcamy do pobrania biletu na telefon komórkowy przed przyjściem na wydarzenie. Na terenie imprezy mogą występować niezależne od organizatora problemy z działaniem sieci komórkowej.