Start na rynku

Już 6 maja odbędzie się wielkie otwarcie 27.edycji Rzeszowskich Juwenaliów! Niesamowity czas studenckich wariacji, śmiechu, zabaw oraz przede wszystkim wspaniale spędzonego czasu. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie na rzeszowskim rynku o godzinie 15:00 występem Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej “Połoniny”. Następnie organizatorom wydarzenia zostanie przekazany klucz do naszego miasta przez stołeczne władze. Na rynku będzie znajdować specjalnie przygotowana scen, na której wystąpi The FoxCats. Mając na uwadzę wcześniejsze niepowtarzalne edycje RzJ, zadbaliśmy o to by nikt się nie nudził i przygotowaliśmy fantastyczne atrakcje! Po ceremonialnej części Juwenaliów, odbędzie się Korowód, który w barwny sposób poprowadzi nas do centrum imprezy, czyli naszego miasteczka PRz.