Taneczny Kalejdoskop po raz 5. na Politechnice Rzeszowskiej!

Taneczne show organizowane w ramach Juwenaliowego Mixu Wydarzeń zagości
już 11 kwietnia o godzinie 19:00 na scenie Politechniki Rzeszowskiej w auli V-1.

 

Tego wieczoru wystąpią najlepsze zespoły taneczne z Rzeszowa i okolic. Taneczny kalejdoskop to niezwykłe wydarzenie, podczas którego widzowie będą mogli podziwiać rozmaite style taneczne prezentowane przez wychowanków znanych szkół tańca z Rzeszowa i okolic. Corocznie wydarzenie przyciąga wielu miłośników tańca, budzą w nich pozytywne emocje i zapewniając fantastyczną rozrywkę.
W tym roku na scenie Politechniki Rzeszowskiej pojawią się różnorodne zespoły prezentujące odmienne style taneczne. Podczas tanecznego wieczoru, będzie można podziwiać artystów ze Szkoły Tańca Street Life, Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych „Impet”, Akademii Tańca Miczałowscy, niesamowicie pozytywne dziewczyny z Pole Dance Rzeszów Butterfly oraz tancerzy z Studio Tańca Dance Factory. Wszystkich uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Tancerze z Szkoły Tańca Street Life – Mini Kycusie przygotowały Słodką Niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a Unikal Break Kids zabiorą przybyłych w świat break dance. Dla fanów baletu został przygotowany występ Studia Baletowego – jeden z ich układów powstał z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas wydarzenia zostaną również rozlosowane 2 vouchery na kurs tańca dla pary w Plus Dance.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, wszystkich fanów tańca oraz zainteresowanych zapraszamy na wydarzenie, życząc tym samym niezapomnianych emocji i wrażeń.